Ta kontakt med oss

Vi har en bred erfarenhet inom grundläggning som vi gärna delar med oss av. Tillsammans hittar vi den bästa lösningen utifrån de speciella krav och förutsättningar som alltid finns. Här nedanför hittar du våra kontaktuppgifter.

Johan Wallmark
VD
070-390 03 84
johan@byggreturer.com

Johnny Norgren
Kalkyl, grundläggning
073-033 08 19
johnny.norgren@palplintar.se

Mats Ahlgren
Projektledning, slagna pålar
070-345 89 99
mats@palplintar.se

Magnus Andersson
Kalkyl, IT, Tillverkning
070-30 15 199
magnus@palplintar.se

Hanna Juupaluoma
Projektledning
073-038 18 98
hanna@palplintar.se

Lotta Åhlund
Ekonomi
072-702 25 11
lotta@palplintar.se

Mia Rolfsson
Personal, HMS
072-702 25 10
mia@palplintar.se

Betongfabriken

Jimmy Högberg
Affärsområdeschef
070-650 30 15
jimmy.h@palplintar.se

Norbertas Matuzas
Arbetsledare
076-703 39 30
norbertas.matuzas@palplintar.se

Christer Eriksson
Arbetsledare/underhållsansvarig
0734-401590
christer@palplintar.se

Audrius Viskelis 
Arbetsledare
076-403 39 30
audrius@palplintar.se.se

Paul Poli
Arbetsledare
0707-34 16 93
paul.poli@palplintar.se

Spirre
Processtekniker
08-410 55 410
betongorder@palplintar.se

Tomas Norrstrand
Kvalitetsansvarig
0725-63 47 02
tomas.norrstrand@palplintar.se

Mia Rolfsson
Ekonomi/Verksamhetsutveckling
0727-702 25 10
mia@palplintar.se