Ta kontakt med oss

Vi har en bred erfarenhet inom grundläggning som vi gärna delar med oss av. Tillsammans hittar vi den bästa lösningen utifrån de speciella krav och förutsättningar som alltid finns. Här nedanför hittar du våra kontaktuppgifter.

Morten Pettersen
VD
+4791186585
morten.Pettersen@afgruppen.no

Tommi Appel
Affärsområdeschef, grundläggning
073-033 08 19
tommi.appel@palplintar.se

Mats Ahlgren
Projektledning, slagna pålar
070-345 89 99
mats@palplintar.se

Magnus Andersson
Kalkyl, IT, Tillverkning
070-30 15 199
magnus@palplintar.se

Benny Berndts
Projektledning, borrade pålar & spont
0734-04 49 12
benny@palplintar.se

Thomas Löthgren
Projektledning
073-034 79 40
thomas.lothgren@palplintar.se

Lotta Åhlund
Ekonomi
072-702 25 11
lotta@palplintar.se

Mia Rolfsson
Personal/verksamhetsutveckling/HMS
072-702 25 10
mia@palplintar.se

Betongfabriken

Jimmy Högberg
Affärsområdeschef betong
070-650 30 15
jimmy.h@palplintar.se

Norbertas Matuzas
Fabrikschef betong
076-703 39 30
norbertas.matuzas@palplintar.se

Vytautas Matuzas
Arbetsledare Påltillverkning/Prefab
073-355 62 59
vytautas@palplintar.se.se

Tomas Norrstrand
Kvalite och teknik
070-417 57 67
tomas.norrstrand@palplintar.se

Order: 08-410 55 410

Öppettider 06.00 – 15.00